انتخاب مناسب نوع دیوارپوش:

انتخاب مناسب نوع دیوارپوش:

انتخاب مناسب نوع دیوارپوش:

 

در انتخاب دکوراسیون داخلی دیوار های خانه با انتخاب های بسیار متفاوتی مواجه خواهید بود که ممکن است گیج شوید.

دو تا از انتخاب های متداول در دکوراسیون دیوارهای داخلی استفاده از کاغذ دیواری و یا نقاشی دیوارها می باشد که آنها نیز دارای انواع و اقسام متفاوتی می باشند اما انتخاب های دیگری هم مانند پنل های چوبی، سرامیکی، شیشه ای ، کامپوزیتی و … نیز دارید که در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

 

در انتخاب نوع مناسب دیوار پوش باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 

مکانی که مرطوب و نمناک است مانند حمام ، دستشویی یا استخر به دیوارپوشی نیاز دارد که در مقابل آب و رطوبت مقاوم باشد.

 

عکس

 

در مکان هایی که رفت و آمد زیاد و در معرض دید است مانند اتاق پذیرایی ، راهرو و اماکن عمومی به دیواپوشی نیاز دارید با طول عمر بالا و قابلیت شست و شوی آسان.

 

عکس

 

در مکان های عمومی یا مکان هایی که احتمال آتش سوزی دارد مانند رستوران و آشپزخانه نیاز به دیوار پوشی دارید که در هنگام آتش سوزی خود اطفاء یا ضد آتش باشد.

 

عکس

 

 

باتوجه به هزینه ای که جهت دکوراسیون انجام می پذیرد در صورتی که امکان تغییر مکان دارید نیاز به دیوار پوشی دارید که قابلیت انتقال از مکانی به مکان دیگر را داشته باشد.

 

عکس

 

 

سایر مواردی که میبایست در انتخاب دکوراسیون به آن توجه نمایید مواردی  از قبیل رنگ و طرح آن مکان ، مقدار نور و وضعیت روشنایی، میخواهید آن مکان بزرگتر جلوه کند یا کوچکتر، چه تعداد از دیوار های آن مکان را میخواهید از دیوار پوش استفاده کنید و آیا از موادی دیگر در طراحی استفاده می نمایید.

 

عکس

 

 

No Comments

Post A Comment